Главная / Звезды / Ашот Арушанов поділився враженням від перегляду стрічки «Обітниця»

Ашот Арушанов поділився враженням від перегляду стрічки «Обітниця»

27 квітня у столичному кінотеатрі «Сінема-Сіті»  (ТРЦ «Ocean Plaza») відбувся прем’єрний показ історичної драми «Обітниця», режисера Террі Джорджа. В ролях: Крістіан Бейл, Оскар Айзек,  Шоре Агдашлу, Жан Рено, Шарлота Ле Бон.1914 рік. Перша Світова війна набирає обертів. Велика Османська імперія терпить крах, а Константинополь на очах занурюється у хаос. Студент-медик Мікаель Богосян у місті проїздом. Він має намір розвивати сучасну медицину у рідному селі на півдні Туреччини, де турецькі мусульмани та вірменські християни століттями мирно живуть пліч-о-пліч. Фотокореспондента Кріса Майєрса до Константинополю привела не стільки робота, скільки полум’яне почуття до вірменської художниці Ані. Мікаель також зачарований Аною, але суперництво між чоловіками сходить нанівець, коли Імперія починає жорстоко переслідувати національні меншини. Обіцянки даються і порушуються… Але однієї не можна не дотриматися – обіцянки вижити й розповісти світові правдиву історію.

Своїми враженнями від перегляду стрічки з редакцією PopKorn поділився українській актор вірменського походження, мотомандрівник та організатор найбільшого мотофестивалю «Тарасова Гора» — Ашот Арушанов:

— «Дуже сильний як на мене фільм. Багато сюжетних ланок на фоні головного. Хоча за цей час можна було багато чого показати, більш «причинного», але дається час реально урозуміти масштаби трагедії, і поплакати, кому хотілося. А ще символично так вийшло, що я був на показі з товаришем-азербайджанцем. І теж як у фильмі — добрі люди є в усіх національністях. )

От тільки не всі країни ще визначилися, що це був геноцід над нацією. Але все одно, фільм закінчується не так «гнетуще», бо показана незламність духом вірменського народа. Треба щасливо жити зараз, але пам’ятати про тих 1500000 жертв»…

Фото: Лідія Тропман

Про Остап Заторский

Смотрите также

Оскар Айзек присоединился к касту многострадального боевика «Тройная граница»

Оскар Айзек («Из машины», «Звёздные войны: Последние джедаи») присоединился к касту многострадального боевика «Тройная граница». …

Добавить комментарий