Главная / Новости / «DZIDZIO Контрабас» збирається за «ОСКАРом»

«DZIDZIO Контрабас» збирається за «ОСКАРом»

За даними Держкіно Український Оскарівський Комітет відібрав «DZIDZIO Контрабас» у шорт-лист фільмів, які боротимуться за можливість представляти Україну  на премії «Оскар» в номінації Найкращий фільм іноземною мовою.

«Ми горді, що наш фільм потрапив до переліку фільмів, які виборюватимуть право представляти Україну на премії «Оскар».  Впевнений, що ми достойно представимо Україну світові. На мою думку «DZIDZIO Контрабас» дуже глядацьке кіно і воно має всі шанси стати успішним в прокаті», — повідомив генеральний продюсер Сергій Лавренюк.

 «Для мене це несподівана новина, але я більш ніж впевнений, що наш простий і водночас особливий гумор сподобається Американській кіноакадемії», — зазначив генеральний продюсер та головний герой фільму Михайло Хома (Дзідзьо).

«На знімальному майданчику була весела, дружня атмосфера. І фільм «DZIDZIO Контрабас» вийшов саме таким – легким  та самоіронічним. Ми не боїмося сміятися над собою, чим і відрізняється наша картина від усіх інших претендентів. Впевнена, ми можемо поборотися за звання кращого», — прокоментувала акторка Олена Лавренюк.

Нагадаємо, що у перелік Українського Оскарівського Комітету потрапило вісім фільмів.

 

Про Остап Заторский

Смотрите также

Проект «Машина времени» покажет киевлянам кинохронику города

26 октября в Киеве стартует специальный проект Киевской недели критики «Машина времени» – на Майдане Независимости, Контрактовой и Софиевской площадях установлены экраны, на которых можно увидеть, как выглядели эти места в разные десятилетия.

Добавить комментарий