Главная / Новости / Джамала презентувала документальний фільм JAMALA.UA

Джамала презентувала документальний фільм JAMALA.UA

Джамала6 квітня, в київському кінотеатрі  Батерфляй de Luxe відбулася гала-прем’єра і презентація музичного документального фільму Анни Акулевич JAMALA.UA.

JAMALA.UA – фільм-портрет, який відкриває іншу сторону Джамали: без гриму, світла прожекторів та гри на камеру.

Картина піднімає завісу над звичним сценічним і телевізійним образом співачки, дозволяючи побачити живу людину з її характером і принципами, сумнівами і втомою, слабкостями і ніжністю, але таку ж віддану  головній справі свого життя – музиці.JAMALA.UAРодзинкою  вечора став приїзд самої Джамали, яка завітала представити фільм, щойно повернувшись із Португалії. Також майже з літака на прем’єру приїхав геніальний джазмен Усеїн Бекіров.  Усеїн – друг дитинства Джамали – заради прем’єри фільму люб’язно погодився перенести концерт у Туреччині.

Показу передувала прес-конференція з авторами  JAMALA.UA  та вечірка, ведучим якої був відомий шоумен Юрій Горбунов.JAMALA.UAСеред гостей вечора були помічені Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, співзасновниця ГО «Крим SOS» Таміла Ташева, дизайнер Іван Фролов, топ-модель Алла Костромічева, учасники гурту O.Torvald, міністр культури Євген Нищук, ведуча «Світського життя» Катерина Осадча, продюсер «Pianoboy» Ольга Шурова, ведучий Ілля Ноябрьов, кінопродюсер Денис Іванов, актор Олексій Гладушевський, співак і телеведучий Андрій Кіше, акторка Лариса Кадочникова, ведуча Вікторія Зубрейчук та інші.JAMALA.UAХазяїном сцени на вечірці був гурт «ЙоГурт», які, крім власних композицій, підготували цікаві кавери на пісні Джамали.

Вечір був сповнений сюрпризами. Головним з них (як для гостей, так і для організаторів) став живий виступ Джамали і Усеїна Бекірова. Музиканти дуетом виконали кримськотатарську композицію, яку гості навряд чи зможуть забути.JAMALA.UA

У широкий прокат JAMALA.UA виходить 13 квітня. Глядачі зможуть побачити фільм у кінотеатрах Києва, Одеси, Харкова, Львова, Дніпра, Запоріжжя, Сум, Тернополя та інших міст України.JAMALA.UA

JAMALA.UA

Про Лидия Тропман

Главный редактор

Смотрите также

Проект «Машина времени» покажет киевлянам кинохронику города

26 октября в Киеве стартует специальный проект Киевской недели критики «Машина времени» – на Майдане Независимости, Контрактовой и Софиевской площадях установлены экраны, на которых можно увидеть, как выглядели эти места в разные десятилетия.

Добавить комментарий