Главная / Новости / Четверта премія Національної спілки кінематографістів України (НСКУ).

Четверта премія Національної спілки кінематографістів України (НСКУ).

31.5, у київському Будинку кіно відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів четвертої премії Національної спілки кінематографістів України (НСКУ).

У рамках урочистої церемонії Асоціація кінокритиків НСКУ також відзначила найкращі українські фільми року за результатами опитування Бюро української кіножурналістики «Підсумки українського кінопрокату та кінопроцесу – 2016», у якому взяли участь 45 кінокритиків і кіножурналістів.

Учасникам традиційного опитування запропонували назвати найкращу українську стрічку 2016 року, а також українські стрічки, які б вони висунули на четверту щорічну Премію НСКУ у відповідних номінаціях премії.

Опитування тривало протягом лютого-березня 2017 року.

З усіх переможців та намінантів, найкращим українським анімаційним фільм 2016 року визначено

«Микита Кожум’яка»!

Також 1.06 у Міжнародний День захисту Дітей, творці анімафільму та «УкрПошта» у приміщенні кінотеатру «Ліра» зробили спецпогашеня поштового блоку з героями першого повнометражного українського мультфільму, знятого у форматі 3D, фільму «Микита Кожум’яка»!

Цікавий факт долі цієї акції, погашали поштовий блок саме діти що прийшли до кінотеатру, а першим хто зробив печатку погашення на блоку був 5 річний хлопчик на ім’я — МИКИТА!

Поштовий блок «Микита Кожум`яка» буде введено в обіг 1.6, 2017 року.

Після акції погашення присутнім дітям та дорослим був показан цей найкращій мультфільм 2017 року.

Про Лидия Тропман

Главный редактор

Смотрите также

Проект «Машина времени» покажет киевлянам кинохронику города

26 октября в Киеве стартует специальный проект Киевской недели критики «Машина времени» – на Майдане Независимости, Контрактовой и Софиевской площадях установлены экраны, на которых можно увидеть, как выглядели эти места в разные десятилетия.

Добавить комментарий