Главная / Клипы / Роман Полонський презентував нове відео на пісню «Ти Одна»

Роман Полонський презентував нове відео на пісню «Ти Одна»

Літо у самому розпалі і саме час гарячих новинок. Одну з яких презентує Роман Полонський, а саме   україномовну роботу «Ти Одна». До речі англомовна версія даної роботи «What’s It Gonna Be», вже встигла себе зарекомендувати, та зайняти першу сходинку «Національного Хіт Параду Країни», на телеканалі М1.

   Автором слів саме української версії став соліст легендарної групи «The Вйо» та телеведучий — Мирослав Кувалдін. На питання чому саме Мирослава обрав в якості автора слів роботи «Ти Одна», Роман Полонський відповів так:

«- Це повинна була бути дуже сонячна та романтична пісня, тому я звернувся до самого сонячного автора — Мирослава Кувалдіна. Він послухав пісню (її англомовний оригінал), та одразу написав це просте та яскраве освідчення в коханні. Даруйте цю пісню своїм коханим. В ній дуже багато сонячної енергії!»

Про Лидия Тропман

Лидия Тропман
Главный редактор

Смотрите также

Ники Минаж и ее голая грудь новом клипе (ФОТО+ВИДЕО)

Американская певица Ники Минаж не перестает радовать поклонников своими сладкими формами! Популярная певица снялась с певцом Тревис Скотт в новом клипе на обновленную песню «KRIPPY KUSH» испаноязычного исполнителя Farruko.

Добавить комментарий