Главная / Клипы / “Гайдамаки” зняли філософський, містичний кліп у підземеллі

“Гайдамаки” зняли філософський, містичний кліп у підземеллі

Гурт «Гайдамаки» відзняв відео на нову пісню «Не ходи». У кліпі лідер гурту Олександр Ярмола постає в образі мандрівника, який намагається позбутися минулого. У відео також знялись актриси-жінки – від маленької дівчинки до старенької бабусі. Усі вони символізують долю, що переслідує героя кліпу. Відео вийшло насиченим мальовничими краєвидами, унікальними кадрами з київського підземелля та цікавим філософським змістом. Режисером відеороботи став відомий кліпмейкер Олег Борщевский.

“Пісня “Не ходи” має тонкий філософський зміст. Класно, що режисер Олег Борщевський відчув композицію на 100 % та атмосферно відобразив всі ці емоції на відео”, — поділився враженнями лідер гурту «Гайдамаки», Олександр Ярмола.

“Приємно було працювати над музичним матеріалом такої якості, — роповідає Олег Борщевський. — Пісня «зачепила» з першого прослуховування і ідея кліпу народилася одразу. У пісні є глибина, і хотілося зробити метафоричний «багатогранний» відеоряд. Харизма Сашка самодостатня для кадру, а в поєднанні з жіночими образами дає сильну енергію”.До речі, композиція “Не ходи” — другий сингл з майбутнього акустичного альбому музикантів. Нагадаємо, що першою роботою була дуетна пісня «Дощ» з Тонею Матвієнко.

Про Лидия Тропман

Главный редактор

Смотрите также

Певица Индира зарядила позитивной энергетикой в новом клипе на песню «ДМЛ

Новое танцевальное видео популярной артистки на песню «Делай меня любовь» – это первый подарок поклонникам в этом году.

Добавить комментарий