6 квітня гала-прем’єра документального фільму «Jamala.UА»

17392018_1494428397264899_772660441_n

6 квітня о 19:30, в кінотеатрі «Баттерфляй» De Luxe (вул. Горького, 50) відбудеться гала-прем’єра документального фільму «Jamala.UА». На гостей чекатиме багато приємних сюрпризів.

 «Jamala.UA» – фільм-портрет, який відкриває іншу сторону Джамали: без гриму, світла прожекторів та гри на камеру. Стрічка знімалася незалежною режисеркою Анною Акулевич за згодою співачки, але без її контролю.

Картина піднімає завісу над звичним сценічним і телевізійним образом співачки, дозволяючи побачити живу людину з її характером і принципами, сумнівами і втомою, слабкостями і ніжністю, але таку ж віддану  головній справі свого життя – музиці.

 

П’ять причин подивитися фільм:

v  70 хвилин справжнього голосу Jamala

v  Інший бік слави

v  Залаштунки перемоги на Євробаченні

v  Джамала без гриму та світла прожекторів

v  Диво створення музики

На гала-прем’єрі всі охочі матимуть змогу сфотографуватися та отримати авторгаф від Джамали, а також поспілкуватися у дружній атмосфері із зірковими гостями вечірки.

Фільм представить сама Джамала. Ведучим гала-прем’єри буде Юрій Горбунов, а приємну музичну атмосферу забезпечить виступ Гурту Йо-Гурт. І найголовніше – гала-прем’єру відкриє виступ талановитого композитора, майстра джазової імпровізації Усеїна Бекірова!

Про Лидия Тропман

Главный редактор

Смотрите также

Премьера детективной драмы «Экстаз»

25 октября состоится премьера триллера французского режиссёра Гаспара Ноэ - "Экстаз", который также выступил в качестве сценариста и монтажёра.

Добавить комментарий